Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Apare in cazier?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Apare in cazier?

Va rog sa imi spuneti si mie daca in cazul unui furt din magazin,anuntarea politiei si in final primirea unei scrisori prin care se prevede scoatere de sub urmarire penala si plata unei amenzi administrative,se trece in cazier ceva. Astept cu nerabdare raspunsul dumneavoastra! Va multumesc!
amenzile administrative nu apar in cazier.