avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1095 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Judecatorie pe raza DN 2A Km 115+500m
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Judecatorie pe raza DN 2A Km 115+500m

Buna!
As avea nevoie de numele respectiv adresa judecatoriei de pe raza DN 2A KM 115+500 m, Giurgeni, Jud. IL.
Pe internet am gasit : Judecatoria Buftea str. Stibei Voda nr. 24, Jud Ilfov . Poate cineva sa-mi confirme sau infirme aceasta informatie?
Multumesc.
Ultima modificare: Miercuri, 6 Iulie 2011
tikva, utilizator
Cel mai recent răspuns: Mihai Costache , Avocat 13:04, 6 Iulie 2011
eronat, competenta apartine jud Fetesti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incepe activitatea la tribunalul ilfov Roland Mindrila Roland Mindrila Tribunalul Ilfov, cu sediul in orasul Buftea, judetul Ilfov si-a inceput activitatea pe 1 noiembrie 2011. Tribunalul cu adresa in Str. Stirbei Voda nr. 24, ... (vezi toată discuția)
Amenda radar, unde depun plangerea? cfs cfs Am fost sanctionat pt viteza in comuna Sindrilita, Jud. Ilfov. Unde depun contestatia? Pe PV ar parea ca scrie Judecatoria Cornetu, dar pe site-ul MAI nu apare ... (vezi toată discuția)
Ajutor nastere loredana17 loredana17 buna ziua, am si eu urmatoarele intrebari: 1. am nascut in nov 2010 si am solicitat in februarie 2011 ajutorul de nastere, prin adresa trimisa prin posta cu ... (vezi toată discuția)