Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Judecatorie pe raza DN 2A Km 115+500m
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Judecatorie pe raza DN 2A Km 115+500m

Buna!
As avea nevoie de numele respectiv adresa judecatoriei de pe raza DN 2A KM 115+500 m, Giurgeni, Jud. IL.
Pe internet am gasit : Judecatoria Buftea str. Stibei Voda nr. 24, Jud Ilfov . Poate cineva sa-mi confirme sau infirme aceasta informatie?
Multumesc.
tikva, utilizator
eronat, competenta apartine jud Fetesti.