avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 787 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Analize medicale gratuite
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Analize medicale gratuite

am fost internata in spital si am facut niste analize, care in mod normal sunt gratuite, fiind la sfarsitul lunii nu mai erau fonduri si am fost nevoita sa le platesc. As vrea sa stiu daca exista vreo posibilitate sa recuperez banii achitati, fiind asigurata? multumesc
Cel mai recent răspuns: aly_yoana , utilizator 20:16, 13 Iulie 2011
Daca aveti acte care atesta faptul ca le-ati platit mergeti la CAS din judetul dv unde veti fi indrumata.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Asigurarea sociala de sanatate vasilescupetro vasilescupetro Buna ziua, tatal meu a fost internat de urgenta la spital, acesta momentan nu plateste asigurarile de sanatate, asteapta decizia de pensionare dar se pare k nu ... (vezi toată discuția)
Ajutor social horobelv horobelv Buna ziua tuturor!!!! Pana de curand am beneficiat de penside de boala , fiind operata de cancer pe col uterin gradul 3 b, dar la ultima prezentare la ... (vezi toată discuția)
Poprire Cerri Cerri Buna ziua! Am o poprire pe salariu iar banii care imi raman nu sunt suficienti pentru a mi plati analizele medicale si interventiile chirurgicale. Ce pot sa ... (vezi toată discuția)