Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Analize medicale gratuite
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Analize medicale gratuite

am fost internata in spital si am facut niste analize, care in mod normal sunt gratuite, fiind la sfarsitul lunii nu mai erau fonduri si am fost nevoita sa le platesc. As vrea sa stiu daca exista vreo posibilitate sa recuperez banii achitati, fiind asigurata? multumesc
Daca aveti acte care atesta faptul ca le-ati platit mergeti la CAS din judetul dv unde veti fi indrumata.