Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... recurs-proces penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

recurs-proces penal

as vrea sa intreb ... daca dupa ce s-a judecat si implicit a venit solutia .. iar asiguratorul meu a fost obligat la plata unei sume drept despagubiri morale si materiale ...daca acesta face recurs ce se intampla sau ce se poate intampla ?
Pentru a putea cunoaste ce se poate intampla in recurs , trebuie cunoscute actele si lucrarile dosarului,hotararea pronuntata in fond , dar si continutul recursului formulat de asigurator,
Nimeni nu poate sa faca "pronosticuri" , in lipsa unor astfel de informatii