avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 461 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... taxa de poluare
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

taxa de poluare

Buna ,pentru restituire taxa calitate de parata o are Directia Generala a Finantelor Publice prin Administratia Finantelor Publice sau pur si simplu Administartia Finantelor Publice multumesc:((:((:((
Cel mai recent răspuns: Roland Mindrila , Avocat 19:03, 7 Iulie 2011
In cazul taxei de poluare, Administratia Finantelor Publice are calitate procesuala pasiva deoarece ea este cea care a emis decizia de calcul a taxei
Multumesc
Clar ANAF la care ati platit si este de competenta Tribunalului

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxa poluare daniel67 daniel67 Buna ziua .Am platit taxa poluare in 2008 . Am ationat in justitie ADMINISTRATIA FINANCIARA unde am platit taxa si am castigat la prima instanta,iar acum m-ia ... (vezi toată discuția)
Care sunt urmatorii pasi in recuperarea taxei de poluare??? lucicaroman@yahoo.com lucicaroman@yahoo.com Nume Calitate parte ........................ Reclamant ADMINISTRAŢIA SECTOR 5 A FINANŢELOR PUBLICE REPREZ. DE DIRECŢIA GENERALĂ REGIONALĂ A FINANŢELOR ... (vezi toată discuția)
Reuperare taxa auto 2010 nidac nidac Buna ziua, In ianuarie 2013 am solicitat in instanta recuperarea taxei auto (2061 Ron) platita in 2010 pentru un autoturism nou Ford Focus. Deoarece nu mai ... (vezi toată discuția)