Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... taxa de poluare
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

taxa de poluare

Buna ,pentru restituire taxa calitate de parata o are Directia Generala a Finantelor Publice prin Administratia Finantelor Publice sau pur si simplu Administartia Finantelor Publice multumesc:((:((:((
In cazul taxei de poluare, Administratia Finantelor Publice are calitate procesuala pasiva deoarece ea este cea care a emis decizia de calcul a taxei
Multumesc
Clar ANAF la care ati platit si este de competenta Tribunalului