Forum Discuţii juridice Executare silită Recuperare suma executor bancar
Discuție deschisă în Executare silită

Recuperare suma executor bancar

Buna ziua,
In cazul in care am platit o suma mai mare decat cea din titlul executoriu, cum pot recupera acea suma de la executorul bancar?
Multumesc.
Va adresati executorului care s-a ocupat de cazul dvs. si solicitati restituirea sumei platita in plus.