Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... drept.admitere magistratura
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

drept.admitere magistratura

am si eu nevoie de putin ajutor.....dk se poate ..bineinteles.
nu prea am timp de mers la biblioteca,dar m-am inscris la magistratura,am nevoie de materiale,dk ma poate ajuta cineva care si-a scos ceva de prin carti sau de pe net.ast rasp.
cu respect...va multumesc!
sunt deja raspunsuri in forumul despre magistratura si admitere in magistratura.
recomand viorel vioneag-teste grila.
any_eladia a scris:

am si eu nevoie de putin ajutor.....dk se poate ..bineinteles.
nu prea am timp de mers la biblioteca,dar m-am inscris la magistratura,am nevoie de materiale,dk ma poate ajuta cineva care si-a scos ceva de prin carti sau de pe net.ast rasp.
cu respect...va multumesc!

poti posta pe forum subiectele care te intereseaza cel mai mult ...:)
Mai multe detalii despre grilele date in anii anteriori gasiti pe site-ul INM-ului [ link extern ]
R&R MEDIASERV AFFAIRS, Consilier juridic
sincer, nu iti recomand voineag..testele de acolo sunt apa de ploaie, nu au nicio legatura cu grilele de la inm.in schimb iti recomand sa citeste toate legile din bibliografia mentionata de ei.succes la examen!
multumesc!...bafta tuturor