avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 146 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... drept.admitere magistratura
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

drept.admitere magistratura

am si eu nevoie de putin ajutor.....dk se poate ..bineinteles.
nu prea am timp de mers la biblioteca,dar m-am inscris la magistratura,am nevoie de materiale,dk ma poate ajuta cineva care si-a scos ceva de prin carti sau de pe net.ast rasp.
cu respect...va multumesc!
sunt deja raspunsuri in forumul despre magistratura si admitere in magistratura.
recomand viorel vioneag-teste grila.
any_eladia a scris:

am si eu nevoie de putin ajutor.....dk se poate ..bineinteles.
nu prea am timp de mers la biblioteca,dar m-am inscris la magistratura,am nevoie de materiale,dk ma poate ajuta cineva care si-a scos ceva de prin carti sau de pe net.ast rasp.
cu respect...va multumesc!


poti posta pe forum subiectele care te intereseaza cel mai mult ...:)
Mai multe detalii despre grilele date in anii anteriori gasiti pe site-ul INM-ului [ link extern ]
Ultima modificare: Marți, 5 August 2008
R&R MEDIASERV AFFAIRS, Consilier juridic
sincer, nu iti recomand voineag..testele de acolo sunt apa de ploaie, nu au nicio legatura cu grilele de la inm.in schimb iti recomand sa citeste toate legile din bibliografia mentionata de ei.succes la examen!
multumesc!...bafta tuturor

Alte discuții în legătură

Carti pentru admitere in inm alisun alisun Buna. As dori sa dau examenul din august pentru INM...2011 :sorry:. Imi puteti recomanda niste carti dupa care sa invat? si niste carti pentru grile? Am una ... (vezi toată discuția)
Carti cu grile pentru admitere inm alexdante alexdante am urmatoarea intrebare: exista carti care sa contina exemple de grile ce se vor da la examenul inm din toamna ? aveti idee mai exista si alte grile in afara ... (vezi toată discuția)
Carti admitere magistratura! djems304 djems304 Sunt nou pe acest forum, proaspat absolvent de drept, si m-ar interesa si pe mine ce carti as avea nevoie pentru a invata in vederea sustinerii examenului la ... (vezi toată discuția)