Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... program 12/24;
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

program 12/24;

as dori sa stiu la un program 12/24 care este concediul anual aplicat.Cate zile de concediu ar trebui sa primeasca salariatul anual
Atatea zile cate sunt inscrise in contractul individual de munca.