Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ???contract de munca temporara???
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

???contract de munca temporara???

Va rog sa ma ajutati cu o informatie. As vrea sa stiu daca o agentie de munca temporara poate contracta personal de la o societate comeriala. Pentru a ma face mai bine inteleasa, circuitul este urmatorul: agentia de munca temporara a primit o cerere pentru un numar de persoane cu o anumita calificare de la un client al sau si a gasit o firma care are angajati aceste persoane si este dispusa sa-i puna la dispozitia agentiei pentru o perioada de timp.

Este cel mai usor si convenabil sa mergeti pe solutia propusa de d-nul Tudor Valeriu.