Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Probleme cu banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Probleme cu banca

Daca banca a predat dosarul unei firme de recuperare ce solutii sunt?Nu am primit nici un fel de informatii clare de la banca.
La firma de recuperare se pot da banii in rate?La banca am avut un card cu limita de credit, nu am avut un grafic de rate si intre timp au predat dosarul unei firme de recuperare.