Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Indemnizatia de prima casatorie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Indemnizatia de prima casatorie

Buna seara, revin cu o intrebare: mai exista indemnizatia aceea de prima casatorie de 200 euro sau a fost taiata?

Multumesc,

o seara / zi buna!!
Sprijinul financiar pentru casatorie a fost platit doar acelor perechi care si-au incheiat actul casatoriei pana la data de 02.07.2010 inclusiv