Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă cazier judiciar in lipsa...
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

cazier judiciar in lipsa...

as vrea sa scriu un memoriu si dupa cate am observat pt asa ceva am nevoie de sentinta finala copie legalizata si cazierul,problema mea mare este ca sotul meu,in numele caruia vreau sa scriu memoriul este inchis,cum il pot obtine in cazul asta?
Va puteti folosi de o copie a hotararii judecatoresti ..nu este nevoie de cazier pentru a face un memoriu.