Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... persoane la intretinere
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

persoane la intretinere

Va rog sa imi spuneti daca o persoana care sta pe perioada zilei la o adresa de mai mult de 1 luna, iar seara teoretic se presupune ca pleaca, poate fi trecuta la intretinere ?

Multumesc
Multumesc de raspuns. Asa am considerat si noi ca ar trebui procedat dar am vrut o parere avizata inainte de a face o hartie scrisa comitetului .