Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal

Buna ziua,

Incepand de la 01.08.2011 intra in vigoare noul revisal?
In afara de continut, s-a mai modificat ceva?

Multumesc,
Azi este 01.08.2011 si nu a aparut inca noul Revisal.
Mai asteptam.
tudorvaleriu a scris:

Azi este 01.08.2011 si nu a aparut inca noul Revisal.
Mai asteptam.

Mai este de asteptat , Valeriu ... sigur nu stiu cat , dar daca aflu o sa-ti spun. ... singurul lucru ce iti pot spune este ca s-a promis urgentarea aparitiei acestuia (sti de catre cine ;)) .