Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii carnete de munca
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

carnete de munca

Problema mea este legata de procedura de fotografiere si scanare a carnetelor de munca.Ce poate face acum o persoana care a avut carnetul de munca acasa pentru ca a fost plecat in strainatate ca si documentul lui sa fie scanat?Mentionez ca alucrat pana in anul 2001.
Poate merge la Casa de pensii de care apartine pentru a-l depune pentru scanare ... le va explica acestora ca a fost plecata in strainatate o mare perioada de timp si nu a avut cunostinta de acest lucru.