Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... normarea muncii in constructii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

normarea muncii in constructii

buna ziua

cine ma ajuta sa fac si eu normarea muncii in constructii?

multumesc!
Buna ziua,
Firma Stentor Consulting ofera servicii profesionale de normare a muncii: training, audit, efectuarea de masuratori pentru determinarea normelor de munca. Portofoliul nostru de clienti vorbeste de la sine.

Stentor Consulting
www.stentor-consulting.ro