avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1070 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... normarea muncii in constructii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

normarea muncii in constructii

buna ziua

cine ma ajuta sa fac si eu normarea muncii in constructii?

multumesc!
Cel mai recent răspuns: Stentor_Consulting , utilizator 13:38, 28 Noiembrie 2011
Buna ziua,
Firma Stentor Consulting ofera servicii profesionale de normare a muncii: training, audit, efectuarea de masuratori pentru determinarea normelor de munca. Portofoliul nostru de clienti vorbeste de la sine.

Stentor Consulting
www.stentor-consulting.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Act aditional andreea_nov andreea_nov As dori sa stiu ce se intampla daca am semnat un act aditional ca nu plec un an de zile din firma unde sunt angajata si doresc acum sa plec.Din act rezulta ca ... (vezi toată discuția)
Vanzare prin telefon cu cod cor 333907 ? lymphor lymphor Buna ziua, am primit o oferta de munca intr-un call-center pentru vorbitori de limba italiana. Este vorba de un site pe care se fac rezervari hoteliere ... (vezi toată discuția)
Clauze formare profesionala anirodacilis anirodacilis Buna ziua, Am rugamintea sa ma ajutati cu informatii pentru situatia urmatoare: sunt angajat la o firma de aproximativ 3 ani, pe perioada nedeterminata, iar ... (vezi toată discuția)