Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... DEMISIA -REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

DEMISIA -REVISAL

in cat timp de la data demisiei trebuie sa operez in Revisal si sa declar la ITM
Buna ziua,

Incetare se face si se trimite in aceeasi zi in REVISAL sau ce aplicatie aveti, :Dla ITM nu se mai depun documente din ianuarie 2011 privind raporturile de munca.
revin
Depinde daca il tineti in preaviz sau nu , dar data incetarii este trecuta pe cerere de demisie de managerul firmei, iar dvs faceti decizia de incetare cu acea data si trimiteti in ziua incetarii activitatii.