Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... urgent va rog raspuns
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

urgent va rog raspuns

buna ziua vreau sa cumpar un apartament cu PRIMA CASA DE LA BCR ,insa vanzatorul atunci cand a facut actul de vanzare cumparare in loc sa scrie casatorit a scris pe el necasatorit desi era casatori si a facut actul fara sotia lui ! si din cate am inteles acest act este nul va rog ce sfat imi puteti da pot face act de vanzare cumparare cu el desi sotia lui nu este trecuta in acte?cum procedez?multumesc anticipat:">