Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL

buna ziua! as dori sa va intreb , dupa instalarea nouluii program REVISAL, datele din cel vechi vor fi preluate in noul program, termenul de transmitere a noii aplicatii este de 20 zile lucratoare din data de 19.08.2011 de cand a aparut ordinul 1918/2011 in M.Oficial si pt elementele privind salariul si sporurile de 30 zile de la aceasta data sau de la data de 01.08.2011 de cand a intrat in vigoare HG 500/2011?
multumesc!
Termenul pentru salarii este de 90 de zile de la 01.08.2011 ...