avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 538 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL

buna ziua! as dori sa va intreb , dupa instalarea nouluii program REVISAL, datele din cel vechi vor fi preluate in noul program, termenul de transmitere a noii aplicatii este de 20 zile lucratoare din data de 19.08.2011 de cand a aparut ordinul 1918/2011 in M.Oficial si pt elementele privind salariul si sporurile de 30 zile de la aceasta data sau de la data de 01.08.2011 de cand a intrat in vigoare HG 500/2011?
multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:48, 22 August 2011
Termenul pentru salarii este de 90 de zile de la 01.08.2011 ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rog ajutor ! - comunicare revisal varianta 5.. Herra_ Herra_ 1. Am instalat gresit varianta. Am sters varianta 2...Nu imi ramane decat sa incarc datele MANUAL. 2. Daca le incarc manual, nu se dubleaza angajatii (avand ... (vezi toată discuția)
Revisal ContSters159916 ContSters159916 Trebuie sa rectific ceva la un contract al unui salariat. Cum export fisierul din Revisalul Nou? Care este procedura?Mentionez ca i am facut corectia in ... (vezi toată discuția)
Modificari sporuri - revisal Herra_ Herra_ Sporurile salariale din statul de plata aferent lunii [u]august 2011 [/u]difera fata de cele ale lunii [u]septembrie 2011[/u]. Trimit registrul electronic in ... (vezi toată discuția)