Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

mostenire

BUNA SEARA
tatal meu a decedat in urma cu un an de zile.nu s-a facut sucesiunea datorita faptului ca eu sunt singurul fiu si nu am dorit sa o "intristez:'' si mai tare pe mama...
in cazul ca mama ar deceda fratii tatalui ar avea vreun drept la mostenire?(daca nu facem sucesiunea)
VA multumesc pt.promtitudine!va doresc o seara placuta