Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incetare contract pe perioada determinata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incetare contract pe perioada determinata

Un contract individual pe perioada determinata poate inceta cu acordul partilor inainte de termen
Raspunsul este afirmativ ... un c.i.m. pe durata determinata poate inceta cu acordul partilor inainte de expirarea duratei pentru care a fost incheiat.