avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1416 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii intreprindere individuala
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

intreprindere individuala

Buna ziua va rog sa ma lamuriti:
-o II a angajat o persoana,stiu ca va depune d112, este nevoie si de 010 sau 070 pentru luarea in evidenta la finante?
Multumiri tuturor,Miauca.#-o
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 07:30, 28 August 2011
In cazul Dvs. se modifica vectorul fiscal. Completati declaratia de mentiuni , formular 010.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inactivitate intreprindere individuala stefyka stefyka Buna ziua, in anul 2011 am incetat activitatea intreprinderii individuale dar am o problema. Cand am incetat activitatea am depus declaratia 010 pentru ... (vezi toată discuția)
Declaratie 096 si 010 sau numai 096 Myrabela Myrabela Daca sunt indeplinite conditiile de scoatere din evidenta platitorilor de tva se depun doua declaratii 096 si 010 sau e suficienta declaratia 096. Daca CA ... (vezi toată discuția)
Schimbare sediu social (administratia financiara) Tunadro Tunadro Buna ziua! Tocmai am schimbat sediul social al firmei dintr-un sector in altul (Onrc). In urma acestei schimbari, ce mai am de facut la Administratia ... (vezi toată discuția)