Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... EXPIRARE BULETIN
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

EXPIRARE BULETIN

Buna ziua,

Se apropie expirarea buletinului meu,locuiesc in casa mamei mele,nu am mutatie aici si mama a decedat de un an si nu sa facut succesiunea,intreb;
Ce acte imi trebuiesc pentru a imi face buletinul pe aceasta adresa?
Afecteaza ca mama e decedata si nu sa facut succesiunea?
Va multumesc!
ContSters220376, utilizator
Momentan la acea adresa va puteti face doar carte de identitate provizorie, cat nu sunteti proprietar pe casa si nici nu mai are cine sa va ia in spatiu
trebuie sa faceti succesiunea..