Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Prescriptie anulare permis conducere auto...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Prescriptie anulare permis conducere auto...

Buna ziua.
Va rog sa imi spuneti care este termenul si baza legala pentru prescriptia dreptului de anulare a permisului de conducere auto.
Va multumesc!
Ba ezista..., credeti-ma, dar nu stiu unde este "scrisa"...in ce act normativvv...