Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lichidare in cursul anului 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lichidare in cursul anului 2011

Buna ziua!
In conditiile actuale, in care ITM-ul nu mai completeaza carnetele de munca incepand cu 1.01.2011, am rugamintea sa ma lamuriti ce documente primeste un angajat in momentul incetarii contractului individual de munca.
Multumesc!
Multumesc frumos!