Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Intrebare urgenta ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Intrebare urgenta ?

Imi poate recomanda cineva un curs online de inspector resurse umane , curs pe care as vrea sa il fac pentru a ma perfectiona in resurse umane si care sa imi si elibereze la terminarea acestora - binenteles, dupa un examen - un atestat / diploma recunoscut(a). Nu pot face aceste cursuri decat online, in timpul liber, deoarece am un job de la care nu pot absenta. Va multumesc anticipat .
Cei de la institutul Eurocor fac cursuri online de acest gen
[ link extern ]