Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizatii cofetarie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizatii cofetarie

cu cod caen 47,poti obtine autorizatiile necesare pt laborator cofetarie?
Aici va incadrati: 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
1072 - Fabricarea biscuitilor si piscoturilor; fabricarea prajiturilor si a produselor conservate de patiserie
multumesc