Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... REPARATII ASOCIATIA DE PROPRIETARI
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

REPARATII ASOCIATIA DE PROPRIETARI

Toate reparatiile din cadrul unei asociatii de proprietari sunt supuse licitatiei?
va mutumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Depinde si de ampolarea lucrarii , nu poti sa faci o licitatie pentru o teava sparta, reparat usa etc.La lucrari de mii de lei da ar trebui sa veti mai multe oferte .
Licitatiile se fac numai la autoritatile statului.
La asociatii se face alegere dintre mai multe oferte.