Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu de maternitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu de maternitate

Trebuie sa te intorci in firma de unde ai plecat in concediu de maternitate pentru a-ti fi trecuti cei 2 ani in cartea de munca?Sau sa lucrezi inca 6 luni si pe urma poti pleca din firma?
:offtopic:
;) Cred ca au adormit cand au votat modificarea la OUG nr.96/2003