Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cati bani costa infintarea unui S.R.L ??
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cati bani costa infintarea unui S.R.L ??

cati bani costa infintarea unui S.R.L si care sunt pasi care trebuie sai urmez?
Daca intocmiti actele in cadrul serviciului de asistenta de la registrul comertului, impreuna cu inregistrarea lor in jur de 1000 ron. La aceasta suma se adauga capitalul social de minim 200 ron. Detalii infiintare aici: [ link extern ]