Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal 2011

cum procedez la instalarea revisalului sint angajator
Descarcati programul de pe [ link extern ] .
După ce aţi descărcat arhiva de tip *.zip de pe pagina de Internet a Inspecţiei Muncii, treceti la dezarhivarea conţinutul arhivei într-un director pe disc.
După dezarhivare accesaţi conţinutul folderului unde s-a dezarhivat şi accesaţi fişierul “Revisal.msi” pentru a începe procedura de instalare.

Accesand link-ul de mai jos gasiti manualul de instalare a programului
[ link extern ]