Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant

pentru depunere bilant de catre imputernicit , imputernicirea poate fi una conceputa de noi sau exista un model tip?
Este un model anume, vedeti la link-ul de mai jos:
[ link extern ]

Andreea Voicila
multumesc , dar nu pot descarca pe le link
Probabil aveti nevoie de un program de dezarhivare winzip sau rar, pt ca fisierele sunt arhivate...Incercati si pe site la onrc, sunt si acolo formulare.:)
e posibil sa nu aveti ultima versiune de rar sau zip. intrati pe soft32.com sau pe softpedia.com si luati-le de aoclo.