Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Instalare Noul Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Instalare Noul Revisal

Ca sa instalez noul Revisal trebuie sa-l dezinstalez pe cel vechi??

daca puteti va rog sa-mi spuneti pasii de urmat?
va multumesc
1. Nu se dezinstaleaza versiunea veche ca sa intalati versiunea noua.

2. După ce aţi descărcat arhiva de tip *.zip de pe pagina de Internet a Inspecţiei Muncii, treceti la dezarhivarea conţinutul arhivei într-un director pe disc.
După dezarhivare accesaţi conţinutul folderului unde s-a dezarhivat şi accesaţi fisierul “Revisal.msi” pentru a începe procedura de instalare.

3. aici gasiti ghidul de instalare a noii versiuni
[ link extern ]
Va multumesc mult pt.raspuns!