Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita pt datorie la furnizor telefonie
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita pt datorie la furnizor telefonie

am un proces cu firma [editat].Ultima factura care nu am platito a fost in martie 2003 si ei mau dat in judecata in aprilie 2007 am primit citatii de la jud constanta pina in 2009 cind au cerut executare silita pe locuinta atunci am angajat un avocat am cistigat eu procesul ei au facut recurs iar an avut cistig de cauza am o hotarire judecatoreasca ,dar au deschis alt proces si acum instanta a hotarit sa platim valoarea facturii plus penalitati 1 %pe zi pina la achitarea sumei cu drept de recurs .Va rog ajutatima ce sa fac acum? multumesc
gi-jane2, moderator
Eu va sfatuiesc sa platiti.
multumesc imi e si frica sa calculez suma