avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1008 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Legea 175/2010 se va mai aplica?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Legea 175/2010 se va mai aplica?

Va rog binevoiti a-mi raspunde la urmatoarele intrebari : Proiectul de lege privind prelungirea perioadei de aplicare al legii 175 / 2010 a intrat in vigoare ? Daca nu este in vigoare . se v-a putea intampla acest lucru sau nu ? Va multumesc si va doresc o duminica placuta in continuare si o saptamana cu realizari .
Cel mai recent răspuns: elga50 , moderator 15:04, 18 Septembrie 2011
Am citit si tot nu pot sa-mi dau seama daca a intrat in vigoare prelungirea perioadei de aplicare al legii 175 / 2010 . Va rog fiti mai explicit . Va multumesc .
Nu a intrat in vigoare. E doar in proiect.
Mai cititi o data, sunteti interesata sa intelegeti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cerere pentru recalcularea pensiei militare sonia54 sonia54 Daca nu sunt de acord cu recalcularea pensiei comform HG 735/2010 si doresc sa actionez guvernul in judecata pentru aceasta recalculare, e bine, sau nu, ... (vezi toată discuția)
Norme de aplicare a legii 66/2016 msandrea msandrea Bună ziua! Fiul meu împlineşte 1 an în august 2016. Iniţial am optat pentru concediu pentru îngrijirea copilului până la data de 1 iulie 2016, ... (vezi toată discuția)
Lege privind penalitatile de intretinere Corinas Corinas Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti daca exista vreo lege care scuteste de penalitati la intretinere ( asociatia de proprietari ) persoanele fizice care au ... (vezi toată discuția)