Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Legea 175/2010 se va mai aplica?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Legea 175/2010 se va mai aplica?

Va rog binevoiti a-mi raspunde la urmatoarele intrebari : Proiectul de lege privind prelungirea perioadei de aplicare al legii 175 / 2010 a intrat in vigoare ? Daca nu este in vigoare . se v-a putea intampla acest lucru sau nu ? Va multumesc si va doresc o duminica placuta in continuare si o saptamana cu realizari .
Am citit si tot nu pot sa-mi dau seama daca a intrat in vigoare prelungirea perioadei de aplicare al legii 175 / 2010 . Va rog fiti mai explicit . Va multumesc .
Nu a intrat in vigoare. E doar in proiect.
Mai cititi o data, sunteti interesata sa intelegeti.