Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa inmatriculare auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa inmatriculare auto

Daca eu cumpar o masina si propirtarul a platit taxa de prima inmatriculare si se revine asupra taxei cine benficiaza de returnarea taxei eu ca nou proprietar sau vechiul proprietar ?
cel care a facut plata normal;)