Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... cum pot afla..
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

cum pot afla..

cum pot afla in ce stadiu se afla procesul meu avand legatura cu taxa de prima inmatriculare care deja am castigat-o dar am inteles ca se va face recurs si va ajunge la Tribunalul din Cluj Napoca? nu sunt in tara. Puteti sa-mi dati un link care sa ma directioneze pe site-ul tribunalului din Cluj. Am incercat pe www.just.ro, dar nu am aflat nimic. Multumesc
www.portaljust.ro,cred.....[ link extern ] /
contribuabilamarat, utilizator
www.portal.just.ro apoi pr judetul respectiv sau ecris.ro sau dati telefon la arhiva si aflati unfe va este dosarul