Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... numere inmatriculare
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

numere inmatriculare

Daca eu am cumparat masina de la cineva care a avut numere de inmatriculare preferentiale si si le-a pastrat, eu la randul meu sunt obligata sa-mi pun tot numere preferentiale?????
Sigur doar sa fie disponibile, nr care il doresti si treb. sa achiti o taxa in plus.Obtii mai multe informatii la biroul inmatriculari.