Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa auto

Sall,
am inmatriculat in 2010 un autoturism si as dori sa stiu daca ma incadrez la reducerea de 25%,si unde trebuie sa depun cererea pentru returnarea celor 25% ?
mai bine ii dati in judecata si va recuperati toti banii platiti nelegal la stat, nu doar 25%
in momentul asta nu aveti cum sa va incadrati...pt ca nu este aprobata noua legea privind taxa auto