Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Despre fonduri nerambursabile.
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Despre fonduri nerambursabile.

Buna ziua,am o spalatorie auto si vulcanizare caen 4520,pot beneficia de fonduri nerambursabile,pentru investitii?;si daca da,
cui ma pot adresa?Multumesc.
este in mediul rural sa urban?. E important pentru ca sunt programe cu tot diferite. Fiind mai usor in mediul rural.
pentru mediu urban si liniile care si-au anuntat deschiderea, publicand spre consultare ghidurile,nu este eligibil codul CAEN al dvs.
este posibil ca in rural sa fie eligibil, pe masura 312,dar va rog sa verificati ghidurile anterioare pe site-ul PNDR