avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 899 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Despre fonduri nerambursabile.
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Despre fonduri nerambursabile.

Buna ziua,am o spalatorie auto si vulcanizare caen 4520,pot beneficia de fonduri nerambursabile,pentru investitii?;si daca da,
cui ma pot adresa?Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 19:37, 27 Septembrie 2011
este in mediul rural sa urban?. E important pentru ca sunt programe cu tot diferite. Fiind mai usor in mediul rural.
pentru mediu urban si liniile care si-au anuntat deschiderea, publicand spre consultare ghidurile,nu este eligibil codul CAEN al dvs.
este posibil ca in rural sa fie eligibil, pe masura 312,dar va rog sa verificati ghidurile anterioare pe site-ul PNDR

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Spalatorie auto. cristy_love88 cristy_love88 Sall,vreau sa-mi deschid o spalatorie auto. As dori sa stiu daca pot obtine FONDURI EUROPENE, pentru demararea afacerii. In cazul in care obtin aceste fonduri, ... (vezi toată discuția)
Accesare fonduri structurale valeriaswiso valeriaswiso Pot accesa finantare din fonduri structurale pentru : INTREPRINDERE MICA ; Cod CAEN al activitatii principale : 4399 - Alte lucrari speciale de ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nerambursabile Edmontonian Edmontonian Buna ziua, am o firma care se ocupa de mentenanta si reparatii prin sudura. As dori sa stiu daca pot accesa fonduri europene nerambursabile pentru o noua ... (vezi toată discuția)