Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL NOU
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL NOU

Buna ziua,
Am inteles ca in revisalul cel nou trebuie trecute manual, toate contractele de munca din ianuarie 2011 pana in prezent, chiar si cele incetate, pentru a trece salariu, sporul de vechime......, cat si toate modificarile facute in timpul anului pana in prezent la un contract de munca al unui salariat, acolo unde s-au facut modificari.
In revisalul cel nou, programul mi-a luat toti salariatii activi, am trecut salariile actuale si sporurile, dar mai trebuie sa merg pe fiecare salariat in parte si sa-i trec modificarile care sau mai facut la cim pana atunci? Merg pe modificare si introduc datele?
Va mutumesc, si astept un raspuns cat mai urgent pentru ca trebuie sa trimit la itm cateva contracte noi, si programul imi trimite(salveaza) toata baza de date.
1. ati inteles gresit ... noua versiune preia datele din vechea versiune (numai c.i.m. active)

2. nu mai mergeti pe modificari , intrucat acestea s-au operat prin vechea versiune in afara de salariu si sporuri.

3. noua versiune salveaza intreaga baza de date si nu numai cate o singura operatiune asa cum face vechea versiune.