Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... eliberare autorizatie de functionare
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

eliberare autorizatie de functionare

Pentru obtinerea aprobarii de functionare a unui spatiu comercial (bauturi alcoolice, pateuri,sandwich-uri, 3 masute pe terasa - bordura , program non-stop) , la parterul unui bloc, e nevoie de acordul proprietarilor ?( toti locatarii sunt si proprietari)
da, este nevoie de acordul tuturor proprietarilor, mai ales că vorbiți de o terasă.