Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... nelamuriri revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

nelamuriri revisal

daca ai un angajat din 1979 in functia de casier cu 1/2 norma ,iar intre timp devine contabil sef cu norma intreaga, in revisal la "date angajat " ce treci dupa ce ai trecut data contractului (1979) actuala functie si norma sau cea initiala cu care a fost angajat atunci?
Functia, norma, salariul, sporuri, etc la data completarii registrului.
carsgp a scris:

daca ai un angajat din 1979 in functia de casier cu 1/2 norma ,iar intre timp devine contabil sef cu norma intreaga, in revisal la "date angajat " ce treci dupa ce ai trecut data contractului (1979) actuala functie si norma sau cea initiala cu care a fost angajat atunci?

Daca ii treceti datele initiale din contract , atunci va trebui sa-i operati si modificarile ulterioare survenite la c.i.m. ...