Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Evacuare
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Evacuare

As dori sa aflu care sunt cond de admisibilitate a actiunii in evacuare a sotului, atat timp cat sotia a plecat o vreme de acsa, in 6 octombrie au a 2 infatisare la divort, si sotia ar vrea sa se intoarca acasa dar ar vrea sa-l evacueye.
Va multumesc
Da, motivele dvs sunt insuficiente si chiar superficiale.
In acest moment aveti drepturi egale daca apartamentul este bun comun.

avocat Claudiu Lascoschi
Cine ne voteaza negativ mesajele ?hmmmm...:O:O
Stoica Ioana a scris:

Cine ne voteaza negativ mesajele ?hmmmm...:O:O

Nu cred ca conteaza acest lucru .... mai bine ignori acest lucru :)
Am inteles, asa o sa fac :)
Sper ca nu va ganditi la mine.:)