Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa de post

Buna ziua,
Va rog mult daca poate cineva sa-mi trimita doua fise de posturi si anume pentru primitor distribuitor benzina si motorina(413110) si vulcanizator piese din cauciuc la prese (823118). Multumesc.
Pentru vulcanizator vedeti aici
[ link extern ]

pentru primitor distribuitor
[ link extern ]