Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cor pentru vulcanizator
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cor pentru vulcanizator

Buna ziua!

Va rog sa ma ajutati cu un cor pentru vulcanizator, am cautat in cor si nu stiu la ce cod sa incadrez aceasta functie? (e vorba de persoana care centreaza roti, schimba anvelope, repara o pana la un cauciuc.....)

Multumesc anticipat!
814104 Vulcanizator de produse industriale din cauciuc
814118 Vulcanizator piese din cauciuc la prese
814119 Vulcanizator la autoclava