avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 363 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cor pentru vulcanizator
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cor pentru vulcanizator

Buna ziua!

Va rog sa ma ajutati cu un cor pentru vulcanizator, am cautat in cor si nu stiu la ce cod sa incadrez aceasta functie? (e vorba de persoana care centreaza roti, schimba anvelope, repara o pana la un cauciuc.....)

Multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:54, 23 Martie 2012
814104 Vulcanizator de produse industriale din cauciuc
814118 Vulcanizator piese din cauciuc la prese
814119 Vulcanizator la autoclava

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod cor viorictin viorictin Buna ziua! Cum sa incadrez o persoana care va lucra intr-o vulcanizare auto.Are 10 clase si scoala profesionala,e calificat in meseria de strungar.Am cautat ... (vezi toată discuția)
Fisa de post Fodor Ecaterina Fodor Ecaterina Buna ziua, Va rog mult daca poate cineva sa-mi trimita doua fise de posturi si anume pentru primitor distribuitor benzina si motorina(413110) si vulcanizator ... (vezi toată discuția)
Codul caen necesar in domeniul servicii auto (vulcanizare) matasaru mihai matasaru mihai poate cineva sa ma ajute sa stiu ce cod caen imi e necesar pentru activitatea de vulcanizare :hm:=D>:) (vezi toată discuția)