Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii act aditional
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

act aditional

actul aditional intocmit la 30.04.2011 privind Legea 40/2011 trebuia depus la itm ? multumesc mult
nu
vio58 a scris:

actul aditional intocmit la 30.04.2011 privind Legea 40/2011 trebuia depus la itm ? multumesc mult

Dupa 01.01.2011 , nu se mai depun acte spe vizare sau inregistrare la iTM ... modificarile la c.i.m. se transmit prin REVISAL ..bineinteles ca nu toate modificarile la c.i.m. se opereaza in REVISAL.