Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... 2 probleme
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

2 probleme

1. In ce conditii se poate -LEGAL- cere suspendarea unui proces civil ?
2. Daca motivele invocate NU sunt cele admise de lege si totusi judecatorul (CORUPT[/b]) X-( aproba suspendarea........ce se (mai) poate face?
- mers la DNA cu ISTORIA actelor de CORUPTIE?
- ce alt demers OFICIAL/LEGAL ar mai fi posibil?

Multumiri anticipate...
Nota este vb. de TMB - una din sectiile civile.
ComisarMiclovan, utilizator
In conditiile art.244 cod proc. civ.Impotriva suspendarii puteti formula recurs pe toata perioada suspendarii ,cerere care va fi solutionata de instanta imediat superioara.
Multumesc!
sper sa nu ajung la faza asta............dar la TMB este de-a dreptul "Curtea Miracolelor"......
Orium o sa fac o vizita pe la DNA sa vad cum pot sa initiez o plangere.