Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene nerambursabile

am o firma de IT..ma intrebam cum as putea sa am acces la aceste fonduri europene pentru a imi inbunatati aparatura
se pot solicita finantari prin:
POS CCE, Axa prioritară 3 DMI 3.3 Dezvoltarea e-economiei Operatiunea 332 care are deschidere preconizata in luna octombrie 2011, cititi cu atentie ghidul solicitantului pe care il gasiti pe site-ul Ministerului comunicatiilor
multumesc frumos..daca cumva mai aveti si alte recomandari sunt bine venite..eu sunt foarte noua in domeniul business..si chiar as vrea sa fac ceva buna din asta
Ghidul solicitantului este foarte important, de aceea insist pentru a fi citit cu atentie, informatiile pe care le veti obtine va pot ajuta mult.

succes!