avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 457 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene nerambursabile

am o firma de IT..ma intrebam cum as putea sa am acces la aceste fonduri europene pentru a imi inbunatati aparatura
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 11:43, 7 Octombrie 2011
se pot solicita finantari prin:
POS CCE, Axa prioritară 3 DMI 3.3 Dezvoltarea e-economiei Operatiunea 332 care are deschidere preconizata in luna octombrie 2011, cititi cu atentie ghidul solicitantului pe care il gasiti pe site-ul Ministerului comunicatiilor
multumesc frumos..daca cumva mai aveti si alte recomandari sunt bine venite..eu sunt foarte noua in domeniul business..si chiar as vrea sa fac ceva buna din asta
Ghidul solicitantului este foarte important, de aceea insist pentru a fi citit cu atentie, informatiile pe care le veti obtine va pot ajuta mult.

succes!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene ovisalom ovisalom Buna ziua, Am inteles ca UE acorda fonduri pentru reinnoirea echipamentelor IT ale unei companii. Intrebarea mea este: o data ce ai obtinut aceste fonduri ... (vezi toată discuția)
Fonduri structurale pentru echipament spital kohinoor kohinoor Buna ziua, As dori sa stiu in ce Program operational/Axa a Fondurilor Structurale ar putea un spital din tara sa obtina sustinere financiara pentru ... (vezi toată discuția)
Fonduri nerambursabile micro lylyan lylyan Avem 2 micro, caen 9001 si 9002 - activit creatie artistica si activitati suport. As putea accesa vreo masura pt investitie instalatie sunet - import ... (vezi toată discuția)