Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... drept la recurs?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

drept la recurs?

De cate ori ai dreptul la recurs? doar o singura data?
Desigur, si doar in termenul specificat pe hotarare
multumesc pentru raspuns
cu placere, aveti grija sa calculati termenul bine si sa puneti scrisaoarea cu recursul la posta cu cateva zile inainte de a expira termenul.