avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1132 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... drept la recurs?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

drept la recurs?

De cate ori ai dreptul la recurs? doar o singura data?
Cel mai recent răspuns: Daniela Camelia Nicolae , Consilier juridic 13:32, 13 Octombrie 2011
Desigur, si doar in termenul specificat pe hotarare
multumesc pentru raspuns
cu placere, aveti grija sa calculati termenul bine si sa puneti scrisaoarea cu recursul la posta cu cateva zile inainte de a expira termenul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare restante intretinere adriana ghiga adriana ghiga Ce tip de actiune poate fi promovata de asociatia de proprietari in vederea recuperarii restantelor la intretinere ale unui proprietar de apartament care nu ... (vezi toată discuția)
Respingere recurs arinaioana arinaioana Buna ziua, Am facut recurs la o incheiere data de un complet de judecata si mi-a fost respins pe exceptia tardivitatii. Incheierea a fost data in ... (vezi toată discuția)
Ce trebuie facut pentru punerea in executare a sentintei? suciu_diana suciu_diana Buna ziua, am intrat pe forumul de Dreptul Muncii, deoarece pe cel de executare nu mi s-a dat un raspuns pana acum. Va rog ajutati-ma cu un raspuns ... (vezi toată discuția)